SLUŽBY

Architektúra a projekcia stavieb

Poskytujeme komplexné architektonické a projekčné služby v oblasti pozemných stavieb, novostavieb, obnovy a rekonštrukcie objektov, projekty jednoduchých a drobných stavieb.

Projektovú dokumentáciu vypracujeme vo všetkých stupňoch projektu, od architektonickej štúdie až po realizačné projekty.

Našim cieľom je vypracovať projekt, ktorý by bol najlepšou kombináciou individuálneho dizajnu, nadštandardnej funkčnosti, energetickej návratnosti s dôrazom na ekologické prevedenie.

Výstavba domov na kľúč

Ku každému projektu pristupujeme s maximálnou zodpovednosťou
a individuálnym prístupom. Za vašu prejavenú dôveru vás odmeníme nadštandardným servisom počas celej doby realizácie prác. Staviame výlučne z certifikovaných a vzájomne kompatibilných stavebných systémov. Optimalizáciu stavebných nákladov a celkovej doby výstavby zabezpečujeme prostredníctvom efektívneho manažmentu stavieb.

Stavbu realizuzjeme v troch stupňoch:

  • hrubá stavba
  • holodom
  • na kľúč
Komplexné rekonštrukčné práce

Okrem výstavby rodinných domov ponúkame taktiež rekonštrukcie domov, bytových a nebytových priestorov.
Rodinný dom alebo byt si po rokoch užívania môže vyžiadať obnovu. Rekonštrukcia priestorov sa nezakladá vždy na zle odpvedenej práci predchádzajúcich majstrov. Vo väčšine prípadoch sa menia požiadavky na dispozíciu a vybavenie domu.